Uwaga! W lipcu, w soboty hurtownia nieczynna.Przypominamy, że jednostki budżetowe mogą u nas dokonywać zakupów także z płatnością przelewem. Zapraszamy!

Darmowa dostawa przy zakupie powyżej 500,-zł

(nie dotyczy towarów o dużych gabarytach)

Kategorie

Information

Producenci

HMS Talerz olimpijski Bumper BBR 15kg

60-2982

Nowy produkt

Talerz 15kg do gryfu (sztangi)

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Producent
HMS

172,00 zł brutto

Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

HMS Talerz olimpijski Bumper BBR 15kg

Talerz Olimpijski Bumper BBR jest pokryty gumą najwyższej jakości. Jego główne atuty to perfekcyjny odlew, estetyczne wykończenie oraz specjalne wyprofilowanie zapobiegające kręceniu się na gryfie.

Talerze zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Pokryte specjalną, grubą gumą, absorbującą każde uderzenie – dzięki czemu podczas upadku nie niszczy podłoża. Talerze BBR HMS osiągają, w zależności od wagi, od 75 do 96 punktów w skali Shore’a. Oznacza to, że talerze te osiągają dużo większą wytrzymałość, niż w przypadku tańszych, gumowanych talerzy dostępnych na rynku.

Każdy talerz jest kalibrowany wagowo i wymiarowo. Oznacza to, że waga dysku musi się mieścić w granicach +0,5 % a -0,5 %. Kolorystyka talerzy przyporządkowana każdej wadze jest zgodna z wymogami technicznymi Międzynarodowego Związku Podnoszenia Ciężarów - IWF. Wewnętrzna średnica została dopasowana do gryfów olimpijskich. Precyzyjne wykonanie zapewnia stabilność ciężaru podczas intensywnego treningu.

Tuleja w talerzu wykonana jest ze stali nierdzewnej – ułatwia to zakładanie i ściąganie obciążenia ze sztangi. Dodatkowo jest to element, dzięki któremu obciążenie stabilnie trzyma się na gryfie.

BBR Talerz Olimpijski HMS dostępny jest w następujących wagach: 5kg, 10kg, 15kg, 20kg, 25kg

Kolor czarny

Wymiary:
Średnica talerza 45cm
Średnica wewnętrzna otworu 50,6mm
Grubość talerza 63mm

Produkty powiązane

21 innych produktów w tej samej kategorii: