Przypominamy, że jednostki budżetowe mogą u nas dokonywać zakupów z odroczonym terminem płatności. Zapraszamy!

Darmowa dostawa przy zakupie powyżej 500,-zł

(nie dotyczy towarów o dużych gabarytach)

Kategorie

Information

Producenci

Powerman Sport logo

Firma POWERMAN SPORT powstała w 1991 r. i jej właścicielem jest międzynarodowy sędzia koszykówki o 32 letnim stażu boiskowym Janusz Rusinek.
W początkowym okresie byliśmy importerem i hurtownią sprzętu sportowego.

Po wyróżnieniu Złotym Medalem MTP w Poznaniu za "Rampę do sportów wrotkarskich" zrealizowaliśmy do 2002r. 70 obiektów dla rolkarzy na terenie całego kraju. Obecnie specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrywaniu szkół, klubów, firm i instytucji budżetowych.

Po przeprowadzce do nowej, własnej siedziby o pow. 1000m2 mamy dzięki bliskości A4 i AOW dobrą komunikację z miastem i południem naszego regionu.
Prowadzimy również sprzedaż detaliczną i wysyłkową.

079.jpg063.jpg
W ofercie naszej, liczacej 4000 pozycji znajdziecie Państwo bogaty wybór sprzętu i odzieży sportowej, na której wykonujemy również nadruki. Nike, Adidas, Umbro, Select, Joma, Reusch, Spalding, Molten, Mizuno, Asics, Gala, Puma, Mikasa, Reebok, Kettler, Joola, Stiga, Wilson, Mitre, Yonex, Piatnik, Butterfly, Master Sport, Polanik, Polsport to nasze wiodące marki. Oferta jest oczywiście uzupełniona o sprzęt mniej znanych marek, wielokrotnie tańszych, o jakości porównywalnej ze znanymi produktami.
Puchary, medale, trofeaTrofea, puchary, medale, dyplomy
Posiadamy również na stanie duże ilości pucharów i medali, na których wykonujemy usługi grawerskie. W połączeniu z dużą ilością różnych drobnych gadżetów sportowych, jak frotki, czapeczki, koszulki, plecaki, bidony itp. kompleksowo realizujemy zamówienia na nagrody w imprezach sportowych.
Z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że na 100 pozycji asortymentu sportowego potrzebnego w każdej szkole, mamy na stanie min.95%, co pozwala na wygodne zakupy prosto z półki. Towary o dużych gabarytach oraz większe zamówienia dostarczamy własnym transportem.

Zapraszamy więc do sprawdzenia naszej oferty
Janusz Rusinek - właściciel